Uzņēmums DESOI

INJEKCIJU TEHNOLOĢIJAS UN INDUSTRIĀLĀS TEHNOLOĢIJAS - RAŽOTS VĀCIJĀ

Mēs esam viens no vadošajiem ražotājiem, kas piedāvā injekciju tehnoloģijas un ražojumus izolācijas, renovācijas un ēku uzturēšanas jomās. Bet tas vēl nav viss — mēs esam arī jūsu uzticamais partneris rūpniecisko tehnoloģiju nozarē. Kopš dibināšanas 1979. gadā uzņēmums pievērš lielu vērību inovācijām, kas ir saistītas ar sistēmu un risinājumu attīstīšanu abās iepriekšminētajās nozarēs.

Mūsu ģimenes uzņēmuma galvenajā mītnē, kas atrodas Kalbahā, Vācijas vidienē, mēs šobrīd nodarbinām 90 darbiniekus. Mēs esam privāts uzņēmums, kurā liela vērība tiek pievērsta izglītībai un apmācībai, kā arī darbinieku atbildības jautājumiem — jau ilgus gadus mēs nodrošinām praktikantu apmācību gan pārdošanas, gan arī ar tehnoloģijām saistītās jomās.

Nepārtrauktā mūsu inovatīvo ražojumu attīstīšana veicina stabilu uzņēmuma izaugsmi — un līdz ar to drošu un stabilu darba vietu radīšanu reģionā. Vairāk nekā 50 procenti mūsu pasūtījumu ir no ārvalstīm. Kopumā mums ir sadarbības partneri 22 valstīs, kas savās tirdzniecības vietās visā pasaulē izplata DESOI ražotās tehnoloģijas.

Mēs uzturam ciešus kontaktus ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem, kā arī ar projektētājiem, inženieriem un citiem speciālistiem visās jomās, lai mums vienmēr būtu pieejama aktuālākā informācija par nozares jaunumiem. Turklāt mūsu uzņēmums ir dažādu starptautisku apvienību un organizāciju biedrs, un tas sniedz mums iespēju regulāri piedalīties ekspertu apmaiņas programmās.