Pakalpojumi - Injekciju tehnoloģijas

DESOI IR SERTIFICĒTS

DEKRA Zertifiziert

ISO 9001:2015 jebkāda veida organizācijām nodrošina individuālu, to vajadzībām un apstākļiem pielāgotu vadības sistēmu ieviešanu un regulāru pārbaudi.

Uzņēmumā Desoi par kvalitāti galvenokārt tiek spriests, izvērtējot klientu individuālo prasību izpildi. Ciešā sadarbībā ar mūsu klientiem mēs izstrādājam pielāgotus un lietderīgus risinājumus.

Visu klientu izvirzīto prasību izskatīšana norit ātri un vienkāršoti; sadarbība ar visu iesaistīto nozaru projektētājiem, inženieriem un speciālistiem garantē to optimālu īstenošanu. Mūsu klienti visā pasaulē augsti novērtē kvalitātes zīmogu "Ražots Vācijā".

Pārdomāta, ilgtspējīga plānošana, izmēģinājumi, kā arī vispusīga gala pārbaude nodrošina mūsu ražojumu un pakalpojumu augsto kvalitāti.

Mūsu speciālistu komanda ir gatava jums palīdzēt jebkurā laikā - uz vietas būvlaukumā, jūsu uzņēmumā vai sniedzot konsultācijas pa tālruni.

Piegāžu apjoms sasniedz gandrīz 100 procentus

Pasūtījumi, kurus saņemam līdz plkst. 17.00 parasti tiek izsūtīti jau tajā pašā dienā.

Sūtījumus visā pasaulē iespējams piegādāt 24 līdz 72 stundu laikā. Tādējādi mēs saviem klientiem nodrošinām netraucētu būvniecības procesu — gan valsts, gan starptautiskā mērogā!