Enkuru sistēma

VIENKĀRŠAIS SPRIEGUMA SPĒKA REGULATORS

Vienkāršais sprieguma spēka regulators

Vienkāršais sprieguma spēka regulators ir ierīce būvdaļu spriegošanai un nemainīgas slodzes uzturēšanai. Tas ļauj iestatīt konstrukcijai nemainīgu slodzi, lai to saglabātu un pēc vēlēšanās arī ierakstītu, izmantojot elektronisku mērīšanas ierīci. Pat dinamiskas slodzes radītu svārstību gadījumā (piem., mazas zemestrīces, zvanu skaņas, temperatūras un mitruma izmaiņas, vēja slodze) regulators var uzturēt slodzi noteiktā līmenī.

DUBULTAIS SPRIEGUMA SPĒKA REGULATORS

Dubultais sprieguma spēka regulators

Dubultais sprieguma spēka regulators ir ierīce sastāvdaļu spriegošanai un nemainīgas slodzes uzturēšanai. Tas ļauj iestatīt konstrukcijai nemainīgu slodzi, lai to saglabātu un pēc vēlēšanās arī ierakstītu, izmantojot elektronisku mērīšanas ierīci. Pat dinamiskas slodzes radītu (piem., mazas zemestrīces, zvanu skaņas, temperatūras un mitruma izmaiņas, vēja slodze) regulators var uzturēt slodzi noteiktā līmenī.

Pielietojuma jomas

  • Ēkās, kas uzturēšanas un pārveidošana darbu laikā ir konstruktīvi jānodrošina un jāpastiprina.
  • Velvju aizsardzībai, uzstādot sprieguma spēka regulatoru redzamā veidā atbalsta sistēmā, vai uzstādot neredzamā veidā kādā elementā (piemēram, sienas padziļinājumā).
  • Slodzes pārcelšanu no esošās atbalsta sistēmas uz apkārtējo materiālu var veikt, izmantojot savienojošo efektu, ko rada savienojuma java nesošajos elementos (piemēram, mūra sienas, betona struktūra) un arī, izmantojot kontaktu savienojumus (piemēram, vilces plāksnes uz galvenajām plāksnēm).

Slodzes pārnešana uz mūri

Slodzes pārnešana uz mūri

Konsultācijas un pārdošana

Tālrunis +49 6655 9636-0
sales@desoi.de