Enkuru sistēma

DESOI ENKURU IEDZĪŠANAS SISTĒMA — PĀRBAUDĪTA SISTĒMA

DESOI GmbH vēlas projektētājiem un pakalpojumu sniedzējiem piedāvāt uzticamas enkuru sistēmas, tādēļ uzņēmums neatkarīgām materiālu testēšanas ¬iestādēm ir licis pārbaudīt enkuru iedzīšanas sistēmas saistīšanas stiprību un enkuru pretestību. Veikto pārbaužu mērķis bija izvērtēt enkuru iedzīšanas sistēmas ietekmi uz injekcijas javas un mūra saistīšanas stiprību. Pārbaudes laikā tika izvērtēta nelabvēlīga situācija, kurā injekcijas java tika iepildīta urbumā ar līdzenām malām. Viens no pārbaudes mērķiem bija arī izstrādāt praktiskus ieteikumus urbumu iepriekšējai apstrādei un to aizpildīšanai.

Veiktajās savienojuma pārbaudēs tika konstatēts, ka, izmantojot DESOI AnchorNox® sauso javu,

 • iespējams iegūt labu saistīšanas stiprību (vidēji > 1,5 N / mm²)
 • pie zemas rukuma vērtības (< 0,1 mm)
Sagatavots nerūsošā tērauda enkurs ar enkura iedzīšanas sistēmu

Piezīme

Pirms tiek uzsākta konstrukciju labošana ar enkuru sistēmām, obligāti nepieciešams noskaidrot un, ja vien iespējams, novērst bojājuma cēloni. Pieredze rāda, ka viens no biežākajiem plaisu rašanās iemesliem ir nestabils atbalsts (grunts / konstrukcijas pamati).

Saplaisājušu konstrukcijas elementu stiprināšana

DESOI enkuru iedzīšanas sistēmas lietošana ir vienkārša - enkurstienim jāuzbīda staplika, jāpievieno enkura javas materiāla pievades sistēma un visi 3 elementi jānofiksē, izmantojot izolācijas lenti. Pēc tam pāri šādi sagatavotajam enkura komplektam jāpārvelk izmēros pielāgotā un vienā pusē ar kabeļu savilcēju noslēgtā tekstilšļūtene, nostiprinot to ar vēl vienu kabeļu savilcēju. Piezīme: pieejami jau rūpnīcā sagatavoti elementi.

Pēc tam, kad ir veikta enkura pareiza montāža, tiek veikta urbuma aizpildīšana. Šā procesa laikā enkura iedzīšanas sistēma novērš urbuma aizpildīšanas materiāla nekontrolētu izplūšanu dobumos, kabatās utt. Pateicoties izplešanās spējai, enkuru iedzīšanas sistēmas tekstilšļūtene pielāgojas urbuma virsmai. Tajā pašā laikā tekstilšļūtenes struktūra ir pietiekami caurlaidīga, lai nodrošinātu ciešu un drošu enkura saistīšanos ar konstrukcijas elementu.

Testa ziņojums, Materialprüfungs- und Versuchsanstalt Neuwied GmbH,
"Kultūrvēsturisku mūra konstrukciju stiprināšanai izmantojamo DESOI enkuru iedzīšanas sistēmas pārbaude", Nr. 6-21/1938b/12, 2014. gada 10. janvāris

DESOI AnchorNox® sausā java
Starpziņojums, F. A. Finger materiālzinātņu institūts, Polimērmateriālu profesūra, "Enkuru iedzīšanas sistēmai paredzētās DESOI AnchorNox® sausās javas sastāva pielāgošana un sagatavotas / sacietējušas javas īpašību optimizēšana", FIB-AN 040-14, 2015. gada 13. marts. Cita pārbaudīta sausā java pieejama pēc pieprasījuma.

Atdalījušos mūra slāņu savienošana

Veicamie darbi un lietojuma piemēri

 • Īpaši pielāgotas formas cieša savienojuma izveide
 • Pret izvilkšanas slodzi noturīga savienojuma izveide
 • Stiepes un bīdes slodžu uzņemšana
 • Aizsardzība pret dinamiskām slodzēm / noslogojums
 • Vienkāršu un vairākslāņu mūra konstrukciju stiprināšana
 • Elementu savienošana un nostiprināšana (vairākslāņu konstrukcijas)
 • Saplaisājušu konstrukcijas elementu stiprināšana
 • Saplaisājušas mūra konstrukcijas stabilizēšana
 • Mūra konstrukcijas nostiprināšana lokālu traucējumu gadījumā
 • Vienkāršas un vairākslāņu mūra konstrukcijas savienošana
Nostiprināšana pret dinamisku slodžu ietekmi
DESOI Anchor stocking system

DESOI Anchor stocking system

 

PDF open in german/english

PDF open in german/french

Veikals

vācu
angļu
franču

Konsultācijas un pārdošana

Tālrunis +49 6655 9636-0
sales@desoi.de